Archiv pro měsíc: Říjen 2009

CD František v Nové Pace

Václav Franc v pondělí 26.října 2009 představil v novopacké knihovně společně s Janou Benešovou zvukové CD František. Upoutávka na akci vyšla v říjnovém zpravodaji Nové Paky Achát a v Nových Novinách v pátek 23.října („Francovu audioknihu představí v Pace“).

Rubriky: Nezařazené | 388 komentáře

Franc představí v Nové Pace „Františka“

Václav Franc v pondělí 26.října 2009 představí v novopacké knihovně společně s Janou Benešovou zvukové CD František.

Rubriky: Nezařazené | 102 komentáře

Václav Franc na Dnech poezie v Broumově

Václav Franc se zúčastnil 10. Dnů poezie v Broumově (16.-18.října 2009), které se konaly v rámci akce „Sousedská setkávání 2009“. Na večera poezie vystoupil v pátek v rámci programu „Zrníčka pro Pegasa“ v Kreslírně klášterního gymnázia.

Rubriky: Nezařazené | 432 komentáře

2.cena na Literární Šumavě

Václav Franc získal na literární soutěži Literární Šumava 2009 v Klatovech 2.cenu za povídku „Období sucha“. Oceněná práce byla uveřejněna ve sborníku soutěže. Vyhlášení se konalo v sobotu 10.října 2009 v Městské knihovně v Klatovech.

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 2.cena na Literární Šumavě

Cena poroty v Čáslavi pro France

Václav Franc získal na Literární soutěži Čáslav 2009 v kategorii próza společně s Hanou Bendovou a Hanou Landovou cenu poroty za povídku „Za vodou v rákosí“. Oceněná práce byla uveřejněna ve sborníku soutěže. Ceny byly předány na slavnostním vyhlášení v … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | 392 komentáře

Francův František ve zvukové podobě

V úterý 6.října 2009 se v Knihovně Václava Čtvrtka v Jičíně konal křest zvukové CD knihy Václava France „František“, které vydala Knihovna Václava Čtvrtka v Jičíně za podpory Městského úřadu v Jičíně.

Rubriky: Nezařazené | 1 komentář