Archiv pro měsíc: Červen 2011

Franc opět v Domově seniorů v Nové Pace

Václav Franc vystoupil ve středu 15.června 2011 v Domě seniorů v Nové Pace na autorském čtení, kde představil svoji povídkovou knihu „Bystřice“.

Rubriky: Nezařazené | 534 komentáře

Franc v bulletinu SVS

Václav Franc je představen v bulletinu Střediska východočeských spisovatelů č. 24 (vyšlo červen 2011) „Kruh“ jako nový člen. Je zde uveřejněna povídka „Čas na změnu“.

Rubriky: Nezařazené | 40 komentáře

Václav Franc ve Slovníku českých lékařů – spisovatelů

Václav Franc je jako autor představen v knize nakladatelství Galén „Slovník českých lékařů – spisovatelů“, kterou sestavil Svatopluk Káš a vyšla na jaře 2011.

Rubriky: Nezařazené | 339 komentáře

Jindra Lírová o „Posvícení 7″ aneb Posvícení nabízí

Posvícení nabízí tentokrát Tučnější sousta, a to již v sedmé části… V zajímavém sborníku prací, který vydal v letošním roce Balt-East Praha (s ilustracemi Hany Míšové), jsou mimo jiných příspěvků z poezie a prózy zařazeny i povídky Václava France, který … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | 517 komentáře

JIndra Lírová o Dobrém zločinu aneb Od sci-fi k realitě

Přečetla jsem novou knihu mého oblíbeného autora Václava France, nazvanou Dobrý zločin.Je to soubor povídek se sci-fi nádechem a vydalo jej nakladatelství Akcent v Táboře v roce 2010.

Rubriky: Nezařazené | 390 komentáře

Jindra Lírová o Svědkovi neposkvrněného početí

Ať už jsou postavičky z širokého literárního světa v zajetí snů, nebo lidmi z masa a kostí, mají jedno společné – jsou si něčím podobní, jsou jako děti, toužící po uznání, jsou příliš dospělí nad dosažením svých cílů… O tom … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | 497 komentáře